Прийняття дисертації до розгляду

Фоменко Лариса Миколаївна

Назва дисертаційної роботи: «Розвиток пізнавальної активності майбутніх учителів інформатики в процесі математичної підготовки»

Науковий керівник – Харківська Алла Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

На здобуття наукового ступеня: доктор філософії
Спеціальність: 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)
Шифр спеціалізованої ради – ДФ 64.108.001
Захист дисертації відбудеться: о 12 годині 16.04.2021, за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 16, головний корпус,  зал засідань.

Анотація Фоменко Л.М. Відгук Семеріков
Дисертація Фоменко Л.М. Відгук Гризун
Висновок Відеозапис публічного захисту

Харківська Арина Ігорівна

Назва дисертаційної роботи: «Розвиток комунікативної культури майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти в умовах магістратури»

Науковий керівник – Лазарєв Микола Іванович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії

На здобуття наукового ступеня: доктор філософії
Спеціальність: 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)
Шифр спеціалізованої ради – ДФ 64.108.002
Захист дисертації відбудеться: 16.04.2021, о 10 годині, за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 16, головний корпус, зал засідань.

Анотація Харківська А.І. Відгук Зданевич
Дисертація Харківська А.І. Відгук Ткачова