Досягнення науковців УІПА у науковій роботі зі школярами МАН

Вітаємо Яковчука Олександра Володимировича, кандидата географічних наук, доцента кафедри ресторанного, готельного та туристичного бізнесу із досягненням його учениці Торохтій Карини Віталіївни у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України, де вона зайняла І місце із темою «Економіко-географічний аналіз і моделювання розвитку галузі бджільництва».

Результати конкурсу в 2022 році (відділ – «Науки про Землю», секція – «Географія та ландшафтознавство»)
Яковчук Олександр є багаторічним керівником гуртка «Сучасна географія», що працює при Харківській обласній Малій академії наук. Щороку вихованці гуртка є переможцями ІІ обласного і ІІІ Всеукраїнського етапів конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України.
Яковчук Олександр також є постійним членом журі Харківського Обласного конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України і членом журі Обласної олімпіади по «Географії» серед школярів.