Перемога у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини і апарати»

З 19 по 22 березня у місті Кременчук у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини і апарати». Вже не перший рік студенти Української інженерно-педагогічної академії беруть активну участь у даному конкурсі та завдяки високому рівню підготовки займають призові місця.

У цьому році на конкурсі академію представляли студенти:

– Святолуцька Юлія Володимирівна (ДЕА-ПОЕН 18 приск.), яка посіла ІІІ місце на конкурсі. Науковий керівник – доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Чернюк Артем Михайлович;

 

 

 

– Клоченко Владислав Валерійович (ДЕА-ПОЕН 18 приск.), який посів ІІІ місце на конкурсі. Науковий керівник – доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Чернюк Артем Михайлович;

 

 

 

– Гудумак Олександр Сергійович (ДЕА-ПОЕМ 15), який посів ІІІ місце на конкурсі. Науковий керівник – доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Чернюк Артем Михайлович.

 

 

 

 

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *