Відбулася гостьова лекція «Інтегрована інформаційна система управління університетом: структура та технології» запрошеного лектора Хмельницького національного університету професора Г. В. Красильникової

18 лютого 2022 року проведено чергову гостьову лекцію для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктора філософії) та науково-педагогічних працівників УІПА. Науково насичений та корисний для дослідницької праці матеріал представила доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Хмельницького національного університету Ганна Володимирівна Красильникова. Під час лекції, яка супроводжувалася змістовною мультимедійною презентацією, було деталізовано питання щодо суті інтегрованої інформаційної системи та результатів її втілення в систему «Електронний університет». Жвавий інтерес до представленої теми засвідчила низка питань учасників лекції, на які було надано вичерпні відповіді. Запропонована тематика значною мірою сприятиме поглибленню знань з дисципліни «Інноваційні технології в закладах вищої освіти».
Здобувачі вищої освіти та викладачі щиро подякували шановній Ганні Володимирівні за отримані під час лекції знання та досвід.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *