ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення» (ІІ_МНПК «ЯСМЗ»)

ІІ International Scientific and Practical Conference “Quality, Standardization and Metrological Equipment” (ІІ_ISPC “QSME”)

14-15 березня 2023 року в Українській інженерно-педагогічній академії на базі Кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій разом з Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “ХАІ” та Громадською спілкою Асоціація професійної та неперервної освіти відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення”.

Мета конференції полягала у вирішенні актуальних питань та обміну досвідом в галузі якості, стандартизації та метрологічного забезпечення з представниками закладів вищої та професійно-технічної освіти, наукових установ України і зарубіжжя (Польща, Литва).

14 березня в роботі конференції прийняли участь представники провідних закладів вищої освіти, науково-дослідних організацій та обє’днань різних регіонів України, серед яких: Національний університет «Одеська політехніка», Національний авіаційний університет, Київський національний університет технологій та дизайну, Харківський Національний автомобільно-дорожній університет,ГО «Академія метрології України», Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України, та інші.

Особлива подяка нашим колегам з Литви (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) та Польщі (Kazimierz Pulaski University of Technology and Humanities in Radom, Radom, Poland) за підтримку конференції та плідну дискусію.

15 березня 2023 року відбувся Science Hub зі здобувачами третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, науковими керівниками, членами ради молодих вчених та стейкхолдерами за освітньо-науковою програмою “Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення”. Аспіранти та наукові керівники доповіли про плани та перспективи наукових досліджень та представили результати наукової діяльності. В рамка Science Hub обговорили питання забезпечення якості освітнього середовища в закладах вищої освіти та стратегію розвитку у цьому напрямку!

Робота конференції проходила у он-лайн режимі. За результатами роботи конференції видано збірник тез доповідей.
Міжнародна науково-практична конференція “Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення” пройшла на високому науково-організаційному рівні, була інформативною та корисною для широкого кола слухачів. Цьому сприяли змістовні доповіді та наукові дискусії, які надалі є підґрунтями для розвитку наукових здобутків та проектів.

Збірник тез ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення» (ІІ_МНПК «ЯСМЗ»).

Всі кошти, що були отримані в рамках конференції, надіслано у благодійний фонд «Повернись живим» для ЗСУ.