Інформаційне повідомлення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Професійна освіта” у 2021/2022 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році» Українську інженерно-педагогічну академію було призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» (далі – Конкурс).
Запрошуємо здобувачів освіти Вашого закладу освіти взяти участь у II-му турі Конкурсу.
Планується робота секцій за такими науковими напрямами:
1. Теорія та методика формування змісту професійної освіти.
2. Теоретико-методичні основи розробки та використання методів навчання та виховання.
3. Теоретико-методичні основи розробки та використання засобів навчання та виховання.
4. Теоретико-методичні основи розробки та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відомості про автора та наукового керівника конкурсної роботи