Міський захід «НІЧ НАУКИ» в УІПА

Шановні друзі!

Українська інженерно-педагогічна академія запрошує вас прийняти участь у міському заході «НІЧ НАУКИ», що відбудеться 18 вересня 2021 р. З 16-00 до 22-00.

Заходьте до нас на вул. Університетська 16, і приймайте участь у наступних інтерактивних, цікавих і пізнавальних науково-популярних заходах:

СУЧАСНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ В КОЖНОМУ ДОМІ

Запрошуємо Вас познайомитись з сучасними енергозберігаючими технологіями. Вам буде надана можливість провести експеримент з застосуванням лабораторно-демонстраційного стенду, призначеного для демонстрації і практичної реалізації енергозбереження, застосування нетрадиційних джерел енергії.

ЦИФРОВА ВИСТАВКА «GENERATIVE ART»

Поєднання ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ та КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК дозволить зануритися в світ нового мистецтва. Відвідавши нас, Ви затамуєте подих від сучасних цифрових картин та зможете намалювати свою особисту унікальну цифрову картину. Після такої зустрічі з цифровим мистецтвом, Ви точно захочете створити свої унікальні алгоритми та навчати комп’ютери візуалізувати  Ваші зображення.

ЦІКАВА ХІМІЯ

Запрошуємо Вас познайомитись з сучасними хімічними технологіями. Ви зможете прийняти участь у демонстрації роботи установки екстракції (лабораторна імітація процесу отримання олії екстракційним методом). Зможете спостерігати цікаві хімічні досліди.

КОМП’ЮТЕРНІ 3D ТЕХНОЛОГІЇ В ДИЗАЙНІ

Запрошуємо Вас познайомитись з сучасними комп’ютерними 3D технологіями. У процесі ознайомлення з тривимірними технологіями Ви зможете самостійно розробити тривимірні об’єкти в програмі тривимірного моделювання, зможете реально виготовити їх за допомогою 3D принтера. На цьому пристрої за допомогою методів швидкого протипування виготовляються як художні моделі, моделі ювелірних виробів так і складні функціональні деталі.  Голографічна технологія дозволяє демонструвати віртуальні моделі в динаміці. Для засобів тривимірної реклами використовується голографічна піраміда. В цьому пристрої у просторі формується зображення тривимірного об’єкту, що може рухатися і змінюватись.

ПАРК ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Завітайте до нашого інноваційного парку педагогічних технологій. Ми будемо супроводжувати та наставляти Вас протягом всієї подорожі! Якшо Ви хочете навчитися ефективній комунікації, лідерству, секретам ораторського мистецтва, інноваціям, вирішенню життєвих ситуацій, Ви маєте бажання керувати, Ви маєте за мету бути гарними батьками та виховати гарних дітей, але Ви не знаєте, як це зробити? Ви обрали вірний шлях! Гойда, з нами на прогулянку, до нашого чудового парку! Зараз Ви своїми очима побачите, що всі Ваші бажання та мрії можуть здійснитися і Велика Педагогіка Вам у цьому допоможе! Отже, ми ознайомимося з азами педагогічної діяльності, за допомогою інноваційних вправ створимо літак бажань, образ ідеального педагога, човник педагогічних роздумів та сінквейни щодо професійних перспектив!

ПІЗНАЙ СЕБЕ, ПІДНІМИ СВОЮ САМО ЕФЕКТИВНІСТЬ

Увага, вас чекає:

• індивідуальна психодіагностика;
  • візуалізація внутрішнього світу;
  • розкриття своїх здібностей;
  • професійне самовизначення;
  • поліпшення відносин з оточуючим світом;
  • повне занурення в світ психології.

ІСТОРІЯ ТА ПОДОРОЖІ

Історія та подорожі… Захоплююче поєднання… можливість навчитися знаходити сліди давніх епох у сучасному світі, розгадувати загадки, які нам залишили далекі предки…  познайомитися з історією розвитку людства від давнини до сучасності. Якщо вас цікавить історія різних країн і регіонів, історичне краєзнавство,  ви захоплюєтесь подорожами та пам’ятками культури різних епох, то вже сьогодні ви маєте можливість поринути у світ середньовіччя:  прийняти участь у лицарських поєдинках, побачити історичні костюми тієї епохи. А також ви зможете прогулятися по історичному центру Харкова, дізнатися його таємниці, побачити архітектурні пам’ятки XVIII-XIX ст.

Місто забезпечує безкоштовний трансфер автобусами між локаціями, маршрут з Майдану Свободи до Української інженерно-педагогічної академії №4.

Вхід вільний!

Чекаємо на Вас  в УІПА!