МОН оголошує конкурс проєктів наукових досліджень і розробок у 2022 році

Повідомляємо про оголошення у 2022 році конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок, які виконуються ЗВО та НУ, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

  1. Наказ МОН України від 17.11.2022 р. № 1032 “Про проведення конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних)  розробок”
  2. Наказ МОН України від 03.02.2022 р. № 109 “Про затвердження тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок Міністерства освіти і науки на 2022-2026 роки” 
  3. Наказ МОН України від 01.06.2006 р. № 423 “Щодо затвердження Положення про проведення конкурсного відбору Міністерством освіти і науки України наукових проектів, які виконуються підвідомчими вищими навчальними закладами III – IV рівнів акредитації та науковими установами Міністерства за рахунок коштів загального фонду державного бюджету”. Офіційна публікація: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/z1196-06
  4. Постанова Кабінету Міністрів України від  11 січня 2018 р. № 13 “Про затвердження Порядку формування тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Офіційна публікація: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/13-2018
  5. Громадське обговорення Порядку формування тематики та проведення Міністерством освіти і науки України конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, які виконуються закладами вищої освіти та науковими установами, які належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Лист МОН України від 15.11.2022 р.

Наказ УІПА  № 354

Форма проєкту фундаментального дослідження

Форма проєкту прикладного дослідження 

Форма проєкту науково-технічної (експериментальної) розробки

НАУКОВО-ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ:

Секції

Форма короткої інформації про проєкт

Згода

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *