Науковці УІПА взяли участь у міжнародній конференції ICL2021

У період з 22 по 24 вересня науковці Української інженерно-педагогічної академії взяли участь у 50-ій міжнародній конференції з інженерної педагогіки «ICL – 2021 Mobility for Smart Cities and Regional Development – Challenges for Higher Education», яка відбулася у м. Дрезден, Німеччина, на базі Технічного університету Дрездена (TU Dresden) та Дрезденського університету прикладних наук (HTW). Конференція поєднувала у собі 24-у Міжнародну конференцію з інтерактивного спільного навчання та 50-ту Міжнародну конференцію IGIP з інженерної педагогіки.

Цього року захід було проведено у змішаному форматі. Організатори конференції: Міжнародне товариство інженерної педагогіки IGIP; Міжнародна асоціація онлайн-інженерії; Технічний університет Дрездена; Дрезденський університет прикладних наук.

Науковці УІПА презентували проєкт Erasmus+ PAGOSTE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні». Окрім цього вони представили також і 6 статей:
1. «Навчання майбутніх інженерів-педагогів моделювання міждисциплінарних зв’язків засобами комп’ютерних технологій».
2. «CCTV як елемент системи управління якістю навчального процесу у закладах освіти».
3. «Тренажер для формування навичок програмування на основі вирішення завдань з управління віртуальним роботом».
4. «Прогнозування навчально-пізнавальної діяльності інженерів-педагогів комп’ютерних спеціальностей на основі математичних моделей».
5. «Підготовка студентів інженерно-педагогічних спеціальностей з розробки освітніх Інтернет-проєктів».
6. «Технологія використання мind maps на основі поліізоморфної моделі семантичних ознак опису сервісів Mindmapping».

Також представники академії взяли участь у роботі спеціальних сесій: Ігри в інженерній освіті; Оцінювання та покращення участі та залучення студентів у режимі онлайн: моделі, інструменти та методи; Підприємництво в інженерній освіті; Розумна освіта цифрової ери; Інженерна освіта для «Розумної роботи» та «Розумного життя» тощо.

Наукові розробки науковці УІПА представляли в співавторстві з представниками University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt (Germany); Polytechnic Institute of Portalegre (Portugal); Pomeranian University in Slupsk (Poland); Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління; Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського; Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту.
Значна частина проведених досліджень була виконана в рамках реалізації УІПА Erasmus+ проєкту PAGOSTE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні», про що і було презентовано учасникам ICL2021.
Праці конференції будуть опубліковані під назвою ICL2021 Proceedings в серії Springer «Lecture Notes in Networks and Systems». Книги цієї серії індексуються в SCOPUS, INSPEC, WTI Frankfurt eG, zbMATH, SCImago, Web of Science.