НІЧ НАУКИ В УІПА 2021 р.

18 вересня в Українській інженерно-педагогічній академії пройшов вже традиційний для міста захід «Ніч науки», коли діти, школяри та дорослі мали змогу долучитись до світу науки, стати учасниками експериментів та наукових інтерактивів.

Цього року на ночі науки були представлені: експерименти із застосуванням лабораторно-демонстраційного стенду, призначеного для демонстрації та практичної реалізації енергозбереження, застосування нетрадиційних джерел енергії, цифрова мистецька виставка «GENERATIVE ART», хімічні досліди та дегустація замороженого соку, інтерактивно-пізнавальна програма від психологів, ознайомлення з тривимірними технологіями та парк педагогічних технологій.

Особливою, та найбільш захопливою, локацією цього року стала можливість поринути у світ середньовіччя: взяти участь у лицарських поєдинках, побачити історичні костюми тієї епохи.