Представники УІПА взяли участь у форумі «Creative Spark: Renovate Ukraine»

Впродовж 15-17 листопада проєктна команда Create Creative Entrepreneur взяла учать у грандіозній події «Creative Spark: Renovate Ukraine» – форумі креативної освіти, стартапів і студентського підприємництва, який проходив на базі Національного університету «Львівська політехніка». Особливо приємно, що подія проходила як у форматі онлайн, так і офлайн. Це була прекрасна можливість поспілкуватись з колегами, відчути забуту на сьогодні атмосферу офлайн заходів.

Але слід зауважити, що форум проходив з дотриманням усіх безпекових заходів. При сигналі повітряної тривоги всі учасники переходили в сховища, де продовжували панельні дискусії та роботу заходу.

Creative Spark: Renovate Ukraine Forum зібрав разом усіх виконавців проєктів програми Creative Spark, що фінансувалися British Council та виконувались британсько-українськими партнерствами впродовж чотирьох з половиною років.

Делегацію від Української інженерно-педагогічної академії представляли виконавці проєкту Create Creative Entrepreneur в УІПА, представники центру розвитку кар’єри, креативності та підприємництва, кафедри економіки та менеджменту та центру інноваційних освітніх технологій, міжнародних зв’язків та академічної мобільності, Роман Нестеренко, кандидат економічних наук, доцент Юлія Дуднєва, Роман Нестеренко та Ольга Кайдалова.

Впродовж 3-рьох днів роботи форуму на учасників чекали понад 50-ть спікерів зі сфери стартапів та підприємництва, представники інноваційних платформ, тренери і викладачі міжнародних та вітчизняних вишів. Під час 8-ми різноманітних панельних дискусій було піднято та обговорено ряд важливих тем щодо:

• креативної освіті;
  • взаємодії бізнесу та державних структур;
  • інноваційних стратегій розвитку;
  • освіти та інновацій;
  • існування та ведення бізнесу без рамок та обмежень;
  • стартапів як можливості змінити цей світ;
  • дизайн-мислення, мислення для інноваційного розвитку.

Також не змогли й обійти тему волонтерства: на прикладі запрошених гостей учасники розглянули шлях від CEO до волонтера та дізнались багато корисної інформації, а також з власного досвіду спікерів дізнались з чого слід починати, якщо хочеш доєднатись до їх лав.

Особливо надихаючою для учасників стала спецсесія третього дня з Павлом Шереметом – українським менеджером та економістом, засновником Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишнім президентом Київської школи економіки, ексміністром економічного розвитку і торгівлі України, засновником Школи управління УКУ.

Підсумовуючи, з впевненістю можна сказати, що форум пройшов у дружній та креативній атмосфері, і навіть повітряні тривоги й масовані ракетні обстріли не змогли зламати духу та робочого настрою учасників заходу.