Призові місця на Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт 2020-2021 н. р.

У 2020/2021 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за галузями знань і спеціальностей проводився в два тури:

– перший тур – у вищих навчальних закладах, листопад 2020 – січень 2021 р.;

– другий тур – у базових вищих навчальних закладах, лютий – квітень 2021 р.

За результатами першого туру в УІПА були відібрані 99 кращих наукових робіт студентів для подачі відповідно до запропонованого переліку галузей знань та спеціальностей в базові ЗВО для участі у II турі конкурсу.

Перемогу отримали 21 студент УІПА.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галузями знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р., а саме таких студентів та їх наукових керівників.

Призові місця по ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СТУДЕНТСЬКОМУ КОНКУРСІ 2020-2021 н.р.

Кафедра Прізвище студента Прізвище керівника Призове місце Базовий вуз
1. ОПСтаС Чистякова Аліна Євгеніївна Лис Юлія Станіславівна 2 місце Національний університет  цивільного захисту України

М. Харків

2. ФЕіЕ Киченко Євген Васильович Чернюк Артем Михайлович 2 місце м. Кременчук

 

3 ФЕіЕ Воскобойник Максим В’ячеславович Васюченко Павло Вікторович 3 місце м. Кам’янське

 

4 ФЕіЕ Лавріненко Денис Георгійович Чернюк Артем Михайлович 3 місце м. Кам’янське

 

5. ТЕЕТ Штих Оксана Віталіївна Фурсова Тетяна Миколаївна 3 місце Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

м. Харків

6. ТЕЕТ Федоров Денис Олегович Гулей Олександр Богданович 3 місце Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

м. Харків

7. ТЕЕТ Цвєтков Борис Віталійович Прокопенко

Олена Олександрівна

3 місце Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

м. Івано-Франківськ

8. ТЕЕТ Васюков Дмитро Дмитрович Василець Тетяна Юхимівна 3 місце Дніпровський державний технічний університет

м. Кам’янське

9. ІКТіМ Жирякова Анастасія Вікторівна Громов Євген Володимирович 3 місце Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

м. Мелітополь

10. Економіки та менеджменту Негіпа Олександр Леонідович Обидєннова Тетяна Сергіївна 3 місце Одеський національний економічний університет

м. Одеса

11. Економіки та менеджменту Курбель Юлія Олексіївна Чобіток Вікторія Іванівна 3 місце Поліський національний університет
12. Економіки та менеджменту Бондаренко Марина Сергіївна Безугла Юлія Евгенівна 3 місце Національний університет «Львівська політехніка»

м. Львів

13. ОПСтаС Жирнова Марія Сергіївна Черняк Олена Миколаївна 3 місце Харківський національний автомобільно-дорожній університет

м. Харків

14. ТіД Педоренко Христина Вадимівна Борисенко Денис Володимирович 3 місце Київський національний університет технологій та дизайну

м. Київ

15. ПММО Раца Владислав Ігорович Ковальська Вікторія Сергіївна 3 місце Криворізький державний педагогічний університет

м. Кривий Ріг

16. ПММО Вєретіна Марія Олександрівна Маркова Влада Миколаївна 3 місце Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

м. Глухів

17. ПММО Сибірцева Орина Сергіївна  Божко Наталія Василівна 3 місце УІПА

м. Харків

18. Практична психологія Чередник Аліна Олександрівна

 

Воржеінова

Вікторія Василівна

Соколова Ірина Михайлівна З місце Державний Заклад «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. Ушинського»

м. Одеса

19. МТіЗ Ничипоренко Віталій Михайлович Сичов Юрій Іванович 3 місце Харківський національний автомобільно-дорожній університет

м. Харків

Бахмут
20. ОТтаОП Тахтарова Анастасія Сергіївна Кулешова Вікторія Володимирівна 3 місце УІПА

м. Харків

21. ЕПтаМ Луценко Анастасія Сергіївна Черняєва Олена Вікторівна 3 місце Полтавська державна аграрна академія

м. Полтава

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *