Проєкт Create Creative Entrepreneurs отримав підтримку British Council та буде активно розвивати студентське креативне підприємництво у 2020-21 навч.р.

Create Creative Entrepreneurs (CCE) – це проєкт, спрямований на підвищення обізнаності щодо концепції, викликів та можливостей креативної економіки. Проєкт реалізовується в УІПА з 2018 року в рамках програми Creative Spark: High Education Enterprise Enterprise за підтримки Британської Ради.

CCE було ініційовано Бізнес-школою Університету Бедфордширу (м. Лутон, Велика Британія) та Українською інженерно-педагогічною академією (м. Харків, Україна). Цього року до проєктного партнерства долучився Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця (м. Харків, Україна).

План діяльності проєкту Create Creative Entrepreneurs у 2020/2021 навчальному році передбачає забезпечення сталого функціонування центрів розвитку креативного підприємництва (CCED) в УІПА і ХНЕУ ім. С. Кузнеця та реалізацію спеціальної навчальної програми Create Creative Entrepreneurs. Також у поточному році план проєкту передбачає:

– серію Create Creative Entrepreneurs Day (тренінги, зустрічі з успішними підприємцями, бізнес-ігри);

– міжнародний форум «Творчість, підприємництво, інновації: управлінські та освітні тренди майбутнього»;

– конкурс студентських стартап-проєктів «You must try!»;

– інтерактивний тренінговий онлайн-курс навчання підприємництву на основі комп’ютерної бізнес-симуляції VIAL+;

– підготовку студентських команд до участі у заходах Creative Spark Big Idea Challenge 2021;

– набір студентів та надання доступу до навчання у безкоштовному онлайн-курсі англійської мови The LearnEnglish Select від British Council;

– навчальний візит для переможців студентського конкурсу «You must try!» та їх наставників до університетів-партнерів Creative Spark;

– набір студентів та надання доступу до навчання у безкоштовному онлайн-курсі з основ інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).

Також у 2020/2021 навчальному році в УІПА буде впроваджено новий навчальний курс «Креативне мислення, основи підприємництва та міжнародна бізнес-культура» для студентів усіх спеціальностей бакалаврату УІПА.

Долучайтеся до тренінгів, семінарів, форумів, різноманітних змагань, а також скористайтеся матеріалами тренінгового курсу проєкту Create Creative Entrepreneurs:

Сайт проєкту CCE

Фейсбук-сторінка проєкту CCE