Відбувся підсумковий воркшоп науково-практичного проєкту «Екологічне комунальне управління енергоспоживанням»

28 листопада відбувся підсумковий воркшоп науково-практичного проєкту «Екологічне комунальне управління енергоспоживанням» (Nakopa-E-UKR-3-19) у рамках муніципального енергетичного менеджменту у м. Вишгород, Київська область, у якому УІПА приймає активну участь.

Метою проєкту, що проводиться комунами українського міста Вишгород і німецького Айхенау, за додаткового фінансування Engagement Global gGmbH, було довести на прикладі модернізації багатоповерхових будинків муніципальної власності у м. Вишгород можливість суттєвого зменшення енергоспоживання в умовах українського клімату. Не дивлячись на воєнні негаразди, проект на завершальній стадії.

На заході були присутні адміністрація і виконавці всіх співучасників проекту: бургомайстер Айхенау Питер Мюнстер; директор німецького інжинірингового бюро Юрген Коберляйн-Керлер; співробітниця муніципалітету м. Айхенау Александра Горски; представник муніципалітету м. Вишгород Віталій Порошенко, що опікується технічною частиною виконання проекту. Від УІПА були присутні проектор з наукової роботи Олександр Купріянов; доцент кафедри фізики, електротехніки і електроенергетики УІПА Юлія Олійник; студенти Сергій Войтенко і Злата Оберемок, що були залучені до проекту. В якості слухачів були викладачі і студенти кафедри фізики, електротехніки і електроенергетики.

Вів підсумковий воркшоп Юрген Коберляйн-Керлер. З привітальними словами виступили Питер Мюнстер і Олександр Купріянов. Захід запам’ятався цікавим повідомленням Віталія Порошенко про технічні особливості і стадії виконання проекту, а також презентацією магістранта УІПА Сергій Войтенко.