В УІПА пройшов Національний науково-практичний форум «Наука. Інновації. Якість»

9-10 серпня 2022 року на базі Української інженерно-педагогічної академії пройшов Національний науково-практичний форум «Наука. Інновації. Якість»

Подивитися Збірник матеріалів форуму

Форум проведено за підтримки Ради молодих учених при МОН України спільно з Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Київським національним університетом технологій та дизайну, Громадською спілкою «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти».

У форумі взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, студенти, фахівці з інноваційних розробок в різних сферах сучасного суспільства. Результати своїх досліджень та досвіду у сфері наукових та інноваційних розробок та забезпечення якості технологій та освіти представили науковці провідних закладів та установ України: Київського національного університету будівництва і архітектури, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Державного науково-дослідного інституту МВС України, Інституту сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук, Дніпровського гуманітарного університету, Національного університету “Львівська політехніка”, Державної установи “Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров`я України”, Університету імені Альфреда Нобеля, та інших.

В рамках форуму для аспірантів та молодих учених був організовано Науковий Хаб, на якому обговорили питання забезпечення якості освітньо-наукової підготовки, академічної наукової мобільності, академічної доброчесності в освітньому та наукових процесах, забезпечення якості освітнього та наукового середовища.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *