Національний науково-практичний форум «Наука. Інновації. Якість»

 Реєстрація УкрІНТЕІ. Посвідчення №207 від 10.06.2022

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у національному науково-практичному форумі, який організовано Українською інженерно-педагогічною академією спільно з Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Київський національний університет технологій та дизайну, Громадська спілка «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти», ГО «Академія метрології України», ДП «Інститут проблем управління НАН України», ТОВ «Орган сертифікації ПЕРСОНАЛ-ЕКСПЕРТ»

До участі запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, фахівці з інноваційних розробок в різних сферах сучасного суспільства. Учасники форуму будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду, а також взяти участь в дискусіях. В рамках форуму для аспірантів буде організовано Науковий Хаб, на якому є можливість представити, обговорити, апробіювати результати власних досліджень.

Мета форуму: представити результати своїх досліджень та свого досвіду у сфері наукових та інноваційних розробок та забезпечення якості технологій та освіти

Дата проведення: 9-10 серпня 2022 року

Місце проведення: онлайн

Робочі мови форумуукраїнська, англійська.

Реєстраціяhttps://forms.gle/aMyAdhCN2tzAL85L9

Реєстраційний внесок: 2 чашки кави = 50 грн (за кожного учасника)

100% всіх внесків будуть направлені на ЗСУ!
На сторінках в соцмережах буде звіт!

За результатами роботи форуму всі учасники отримують сертифікати учасників форуму (0,2 кредиту ЄКТС =6 годин), а матеріали форуму будуть розміщені в електронному збірнику репозиторію бібліотеки УІПА та надіслані кожному учаснику.

Прийом матеріалів до 8 серпня 2022 р. (Включно).

Детальна інформація за посиланням.

З повагою,
оргкомітет форуму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *