Студенти УІПА розвивали свої підприємницькі навички на Startups Generation Day

В межах ініціативи Startups Generation Day проєкту Create Creative Entrepreneurs для студентів академії було проведено захоплюючу бізнес-гру «Стартап-конструктор».

Бізнес-гра «Стартап-конструктор» – це чудова гра для розвитку бізнес-навичок підприємців-початківців та тих, хто розмірковує про започаткування власної справи.

Студенти покреативили, генеруючі власні бізнес-ідеї, а також розвивали вміння самопрезентації та виступів на публіці.

Startups Generation Day відбувся 26 січня у першому в Україні муніципальному стартап-центрі STARTUP KHARKIV, експерти якого дуже професійно провели фасилітацію гри та поділилися зі студентами дійсно надихаючим досвідом стартап-руху у Харкові.

STARTUP KHARKIV – перший в Україні муніципальний стартап-центр із власним простором в самому центрі міста:

Харків, вул. Кузнечна, буд. 1, 1 поверх.

– Загальна площа: 300 кв.м.

– 2 лекційні зали вміщують по 60-80 осіб.

– Open Space Coworking: 30 осіб.

З перших днів двері стартап-центру відчинені для технологічних стартапів, що знаходяться на етапі ідеї або вже мають перші результати, і які готові до розвитку, масштабування, набуття команди та отримання підтримки зі сторони експертів.

В рамках проєкту у 2022 році для академічної спільноти заплановано ще багато корисних та цікавих активностей, до яких можна долучитися:

– Конкурс студентських стартап-проєктів «You must try!».

– Create Creative Entrepreneurs Days (тренінги від практиків та зустрічі з успішними підприємцями).

– Сертифікаційна онлайн-практика з підприємництва на основі бізнес-симуляції VIAL+.

– CCE LEGO Business Play (серія тренінгів з розвитку ефективної комунікації та бізнес-моделювання).

– Startups Generation Days (тренінги та бізнес-ігри від експертів проєкту).

– Creative Spark We Talks (вебінари від провідних світових спеціалістів з креативного підприємництва).

– Конкурс Big Idea Challenge від Бізнес Акселератору Лондонського університету Метрополітен.

– Школа педагогічної майстерності «CCE Leaders School» для аспірантів та викладачів.

Якщо ви студент, аспірант чи викладач УІПА та розмірковували спробувати себе у підприємництві, долучайтеся до активностей проєкту у 2022 році. Для цього проходьте реєстрацію та підписуйтесь на Facebook-сторінку проєкту.

Create Creative Entrepreneurs – партнерство, що складається з Бізнес-школи Університету Бедфордширу (м. Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії та Громадської організації «Інноваційна Генерація» (м. Харків, Україна), що з 2018 року успішно реалізують проєкт з розвитку креативного підприємництва в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme за підтримки Британської Ради.