УІПА провела II Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя»

Другий Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя» (зареєстрований в системі УкрІНТЕІ МОН України посвідчення № 212 від 10.03.2020 року) був проведений 25-27 березня на базі Української інженерно-педагогічної академії в режимі он-лайн.

Організатор Форуму: Українська інженерно-педагогічна академія (кафедра інформаційних комп’ютерних технологій і математики).

З привітальними словами від Української інженерно-педагогічної академії виступив проректор з наукової роботи Купріянов Олександр, доктор технічних наук, доцент; завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики  Нечуйвітер Олеся, доктор фізико-математичних наук, професор; Лунячек Вадим, завідувач кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор; від Громадської організації «Школи адаптивного управління соціально-педагогічними системами» з вітальним словом виступила Єльникова Галина, голова ради, доктор педагогічних наук, професор.

Кількість зареєстрованих учасників на Форум досягла 180 осіб із України та зарубіжних країн, а саме науковці і практики із Арада, Горі, Дубница-над-Вагом, Кишинева, Портелегро, Сан-Франциско, Слупська, Січуаня, Ташкенту, Ямбола, Богодухова, Дніпра, Івано-Франківська, Ізмаїлу, Києва, Кривого Рогу, Кропивницького, Одеси, Полтави, Рівного, Сум, Харкова, Хмельницького, Чернігова, а також представники із ЗП(ПТ)О та загальноосвітніх закладів Харківської області.

У Web-форумі прийняли участь 14 аспірантів, які навчаються або працюють в  Українській інженерно-педагогічній академії, Державному вищому навчальному закладі “Університет менеджменту освіти”, Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова, ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Комунальному вищому навчальному закладі “Харківська академія неперервної освіти” і Харківському державному професійно-педагогічному коледжі імені В.І. Вернадського.

Матеріали Другого Міжнародного науково-практичного WEB-форуму розміщені на сайті кафедри інформаційних, комп’ютерних технологій і математики за посиланням.