УІПА в межах проєкту Create Creative Entrepreneurs провели міжнародну конференцію «Креативність, підприємництво, інновації: управлінські та освітні тренди майбутнього» (IMPULSE 2021)

Українська інженерно-педагогічна академія спільно з командою проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark від British Council 16 червня успішно провели міжнародну конференцію «КРЕАТИВНІСТЬ, ПІДПРИЄМНИЦТВО, ІННОВАЦІЇ: УПРАВЛІНСЬКІ ТА ОСВІТНІ ТРЕНДИ МАЙБУТНЬОГО» (IMPULSE 2021).

Захід відбувся в режимі онлайн з можливістю прямої трансляції на Facebook-сторінці. До участі у конференції були запрошені викладачі, студенти, аспіранти, докторанти, науковці та практики.

В рамках конференції взяли участь 7 спікерів з такими актуальними темами як:

– Євроінтеграція та перспективи розвитку підприємництва в Україні.
– Актуальні проблеми розвитку креативного підприємництва в умовах глобалізації.
– Ринкові відносини, підприємництво та управління в галузях креативних індустрій.
– Державна підтримка креативних індустрій: ресурси, механізми, інститути.
– Розвиток стартапів та взаємодії учасників інноваційних екосистем.
– Креативні технології розвитку освіти: світові тенденції та український досвід.
– Досконалість викладання і навчання підприємництву.
Подивитись конференцію та послухати доповіді від провідних спікерів можна на офіційній сторінці ютуб-каналу УІПА.