УІПА запрошує до участі у міжнародній конференції IMPULSE 2021

Українська інженерно-педагогічна академія та проєкт Create Creative Entrepreneurs запрошує наукову спільноту взяти участь у роботі міжнародної конференції «КРЕАТИВНІСТЬ, ПІДПРИЄМНИЦТВО, ІННОВАЦІЇ: УПРАВЛІНСЬКІ ТА ОСВІТНІ ТРЕНДИ МАЙБУТНЬОГО» (IMPULSE 2021), яка відбудеться 16-17 червня на платформі ZOOM.

Робота конференції планується за такими науково-практичними напрямами:

– Євроінтеграція та перспективи розвитку підприємництва в Україні.
– Актуальні проблеми розвитку креативного підприємництва в умовах глобалізації.
– Ринкові відносини, підприємництво та управління в галузях креативних індустрій.
– Державна підтримка креативних індустрій: ресурси, механізми, інститути.
– Розвиток стартапів та взаємодії учасників інноваційних екосистем.
– Креативні технології розвитку освіти: світові тенденції та український досвід.
– Досконалість викладання і навчання підприємництву.
До участі у конференції запрошуються викладачі, студенти, аспіранти, докторанти, науковці та практики.

Форма участі ‒ дистанційна (он-лайн).

Мови конференції – українська, англійська.

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць «Креативність, підприємництво, інновації: управлінські та освітні тренди майбутнього»

Участь у конференції є безкоштовною.

Реєстрація на конференцію, тези надсилайте на ccespark@gmail.com
Учасники конференції отримають сертифікат, який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу.

Детальна інформація міститься у Інформаційному листі

Будемо щиро раді співпраці!