Урочисте online святкування Дня науки в УІПА

science-day0Відповідно до Указу Президента України 16 травня 2020 року відзначався День науки – професійне свято науковців. В зв’язку з цим в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено online урочисте засідання, в якому прийняли участь більш 120 студентів, викладачів та науковців.

З вітальним словом виступила ректор академії, докт. пед. наук, проф. Коваленко О.Е. Проректор з наукової роботи докт. техн. наук Купріянов О.В. доповів про основні досягнення науковців УІПА за минулий навчальний рік, урочисто привітав учасників та оголосив накази про нагородження видатних науковців академії та переможців другого конкурсу студентських наукових робіт.

З привітальними словами та доповіддю про свої наукові здобутки виступив лауреат Державної премії України 2019 року в галузі науки і техніки докт. фіз.-мат. наук, завідувач кафедри технології і дизайну, Литвин О.О. Докт. хім. наук Цихановська І.В. розповіла основні положення своєї докторської дисертації, захищеної восени.

Зав. каф. фізики, електротехніки та енергетики Чернюк А.М. привітав учасників засідання та розповів про досягнення своєї кафедри в галузі студентської науки та розкрив особливості підготовки студентів до участі в конкурсах наукових студентських робіт.