Успішно пройшов YouMustTry Startups Generation Day в рамках ІІІ конкурсу стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!»

YouMustTry Startups Generation Day в рамках ІІІ конкурсу стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!» 2021 відбувся 24 березня.

Для представників 15 команд різних ЗВО м. Харкова, які беруть участь у цьогорічному конкурсі, було проведено:

– Презентацію проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.
– Презентацію Startup Kharkiv – першого в Україні муніципального стартап-центру.
– Бізнес-тренінг «Design Thinking» від викладача Karazin Business School Олени Пархоменко.
– Бізнес-гру «Стартап-конструктор» від команди Startup Kharkiv.
– Анонс майбутніх можливостей для учасників конкурсу та їх наставників.

Дякуємо Startup Kharkiv за гостинність, тренерам – за натхненні заходи, учасникам – за активність!

ІІІ конкурс стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!» проходить на базі УІПА та ХНЕУ імені С. Кузнеця в рамках проєкту з розвитку креативного підприємництва Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

Конкурс стартап-проєктів «Спробуй і ти!» розрахований на студентів Харківщини, що навчаються чи працюють над креативними стартапами в таких сферах як: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, екологічні проєкти, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла тощо.

Спеціальна тема 2021 року – «Креативний бізнес: від ідеї до моделі».