В Українській інженерно-педагогічній академії в режимі відеоконференції відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

konkurs-prof-osvita-2021На першому етапі проходження конкурсу Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 90 студентських наукових робіт від 110 авторів, що надійшли з 37 закладів вищої освіти та визначила 28 кращих, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію. Вона відбулася 14 квітня 2021 року в режимі відеоконференції на платформі Google Meet.
Для організації підсумкової науково-практичної конференції зі спеціальності «Професійна освіта» та захисту робіт була застосована платформа Google. Послідовність заходів була організована в Google Календарі, захист робіт проводився в Google Meet, а журі виставляло бали в Google Таблицях.
Захід почався з урочистого відкриття, до якого всі учасники та члени конкурсної комісії підключилися разом. У подальшому, робота продовжилася у чотирьох секціях: «Теорія та методика формування змісту професійної освіти», «Теоретико-методичні основи розробки та використання методів навчання та виховання», «Теоретико-методичні основи розробки та використання засобів навчання та виховання», «Теоретико-методичні основи розробки та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті». Робота секцій відбувалася паралельно, після завершення доповідей та відповідей на запитання проходили наради журі.
Завершився захід урочистим підведенням підсумків роботи та привітанням здобувачів освіти, які отримали почесні призові місця.