Відбувся півфінал IV конкурсу стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!», співорганізатором якого є УІПА

Наша Україна незламна! Наші студенти – рушійна сила до Перемоги та відновлення нашої неньки!

Впевнено, креативно та інноваційно учасники IV конкурсу стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!» це довели під час півфіналу, який відбувся 7 жовтня у форматі онлайн.

Організаторами конкурсу є Громадська організація «Інноваційна Генерація», Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, Українська інженерно-педагогічна академія (Харків, Україна) та Університет Бедфордширу (Лутон, Велика Британія).

До півфіналу конкурсу було відібрано 15 команд, а саме: SKP; Кібер Вінчестери; Бандерікс; Fluff; MycoFuture; Сучасна креативна молодь; Акулята бізнесу; Computer Science, LNTU; Моноліт; Pryanya Аrt; 3D-Land; Architects; TNMU media group; GM Room; Сенси (3.14BAN).

Команди здобувачів освіти та викладачів-наставників представляли:

ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж».
Луцький національний технічний університет.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.
Національний університет «Запорізька політехніка».
Національний університет «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка».
Національний фармацевтичний університет.
Тернопільський національний медичний університет.
Українська інженерно-педагогічна академія.
Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця.
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.
Команди представили свої стартап-ідеї у всіх чотирьох номінаціях конкурсу, а саме:

− креативний та крафтовий бізнес;

− соціальний вплив;

− цифрові технології;

− зміна клімату.

Українську інженерно-педагогічну академію у півфіналі представляли чотири команди здобувачів освіти та викладачів кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну.

Вже цього тижня команди-фіналісти отримають співфінансування на прототипування та розпочнуть готуватися до фіналу!

Також на учасників очікують:

− старт-тренінг зі складання бізнес-моделі;

− тренінг з відеопітчингу та презентації стартап-ідей.

Конкурс проводиться в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та Української Асоціації з розвитку.