Відкрито реєстрацію на активності проєкту Create Creative Entrepreneurs 2021-2022 проєктного року

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та випускники Української інженерно-педагогічної академії, четвертий рік проєкту Create Creative Entrepreneurs з розвитку креативного підприємництва в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise отримав підтримку Британської Ради та активно впроваджується у 2021-2022 проєктному році.

Запрошуємо резидентів центрів розвитку креативного підприємництва УІПА і тих, хто тільки хоче спробувати себе у підприємництві, долучатися до активностей проєкту у 2022 році.

Для цього підписуйтесь на нашу Facebook-сторінку та проходьте реєстрацію

Реєстрація триває до 1 лютого.

У 2022 році заплановані:

– Конкурс студентських стартап-проєктів «You must try!».

Create Creative Entrepreneurs Days (тренінги від практиків та зустрічі з успішними підприємцями).

– Сертифікаційна онлайн-практика з підприємництва на основі бізнес-симуляції VIAL+.

CCE LEGO Business Play (серія тренінгів з розвитку ефективної комунікації та бізнес-моделювання).

Startups Generation Days (тренінги та бізнес-ігри від експертів проєкту).

Creative Spark WE Talks (вебінари від провідних світових спеціалістів з креативного підприємництва).

– Конкурс Big Idea Challenge від Бізнес Акселератору Лондонського університету Метрополітен.

– Школа педагогічної майстерності «CCE Leaders School» для аспірантів та викладачів.

Create Creative Entrepreneurs – партнерство, що складається з Бізнес-школи Університету Бедфордширу (м. Лутон, Велика Британія), Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та Громадської організації «Інноваційна Генерація» (м. Харків, Україна), що з 2018 року успішно реалізує проєкт з розвитку креативного підприємництва в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise за підтримки Британської Ради.