YEP Startup CLUB UEPA запрошує студентів та молодих вчених робити стартапи у програмі з підприємництва YEP! Starter

Yep!Starter – тримісячна програма, яка допоможе перетворити ідею на стартап.

Випускники YEP! успішно запускають свої проекти, перемагають на різноманітних конкурсах та отримують інвестиції. Проект Giftbot запустився на міжнародній платформі Product Hunt, про що написали понад 20 українських медіа. Студентки з проекту Wapa-wapa створили власний бренд і вже мають десятки клієнтів. А харківські студенти розробили додаток Dream Space для психологів та психотерапевтів, який привернув увагу інвесторів на останньому демодні.

– Резидентів YEP! Starter навчають не теоретики, а реальні підприємці, юристи, маркетологи, фінансисти з провідних компаній CISCO, Deloitte, Gravitec, а також міжнародні експерти.
– На YEP! Starter немає лекцій і води, тільки концентровані інтенсиви та індивідуальні менторські сесії. З повною програмою навчання можна ознайомитися на сайті. Після закінчення програми команди презентують свої проекти інвесторам і отримують фінансування на розвиток стартапів.
YEP! – це спільнота з понад 200 студентів, які вже пройшли навчання в YEP! Starter і продовжують навчатися і допомагати одне одному досягти успіху в стартап світі.

Заповнюй анкету до 27 вересня.

Навчання в YEP! Starter безкоштовне. Буткемпи відбуваються у Києві та Харкові для студентів з усієї України.

Програма проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії, спільний проект YEP, Beetroot Academy та Garage48.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *