Запрошуємо на онлайн майстер-клас «Big Idea Challenges – from big idea to big business success» від британського викладача Patricia Wilson

Запрошуємо студентів, підприємців-початківців та всіх, хто планує запуск та реалізацію власного проєкту, взяти участь в онлайн майстер-класі «Big Idea Challengesfrom big idea to big business success» від Школи бізнесу Університету Бедфордширу (Лутон, Велика Британія).

Маєш ідею та ніяк не наважуєшся взятися до її реалізації? Або вже почав працювати над втіленням своєї ідеї та оцінюєш альтернативи? А можливо ще на шляху до своєї «великої ідеї»? Отримай корисні поради та прокачай свої навички під час воркшопу від Patricia Wilson, викладача та виконуючого обов’язки керівника портфоліо з курсів управління бізнесом та бізнес-студіями в Бізнес-школі Університету Бедфордширу, яка має 40-річний досвід ведення бізнесу в корпоративному, державному та приватному малому бізнесі.

Захід буде проведено 26 березня, початок о 15:00, платформа Zoom (послання учасники отримають після проходження реєстрації).

Мова майстер-класу: англійська.

Участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова і триває до 15:00 24 березня за посиланням

Кількість місць обмежена!

Майстер-клас буде проведено в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.