Опубліковано оновлений Ukrainian National H-index Ranking 2023

Ukrainian National H-index Ranking направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій на основі консолідованого показника індексу Гірша.

Рейтинг враховує сумарний показник індексу Гірша наукових установ України з урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. На основі цих даних формується індикатор National H-index Ranking та відповідна ранжована позиція в рейтингу (Position).

У рейтинг включені не тільки Університети, перші три позиції у рейтингу займають Національна академія наук України, Інститут теоретичної фізики ім. Боголюбова НАН України та Національний науковий центр Харківський фізико-технічний інститут. Українська інженерно-педагогічна академія (Ukrainian State Engineering Pedagogical Academy) знаходиться на 248 позиції з 438.

Подивитися Ukrainian National H-index Ranking 2023

Подивитися дані УІПА у рейтингу (постійно оновлюються)