Відзнаки науковців академії

Державна премія України 2019 року в галузі науки і техніки присуджена вченому УІПА, доктору фізико-математичних наук, завідувачу кафедри Технологій і дизайну Литвину Олегу Олеговичу

Згідно Указу №4/2020 Президента України, підписаного 13 січня 2020 року, вченому Української інженерно-педагогічної академії -докторові фізико-математичних наук, виконувачеві обов’язки завідувача кафедри Технологій і дизайну Литвину Олегу Олеговичу присудили Державну премію України 2019 року в галузі науки і техніки.  Назва роботи «Новітні методи математичного моделювання складних процесів та систем на основі високопродуктивних обчислень».


Високі нагороди науково-педагогічних працівників УІПА

На Вченій раді УІПА, що відбулася 28 червня 2019 року, ректор академії Коваленко О.Е. вручила нагороди Міністерства освіти і науки України:

  • нагрудний знак «За наукові та освітні досягнення» – проф. Лазарєву Миколі Івановичу;
  • нагрудний знак «Відмінник освіти» – проф. Брюхановій Наталії Олександрівні;
  • подяки МОН – проф. Соколовій Ірині Михайлівні, Бакатановій Вероніці Борисівні, Масічу Віталію Васильовичу.

Наказ на нагороджувальні відзнаки підписаний Міністром освіти і науки Л.М.Гріневич 5 червня, №245-к. Слід підкреслити, що Лазарев М.І. отримав найвищу нагороду МОН за багаторічну сумлінну працю на посаді проректора з наукової роботи УІПА.