Центр розвитку креативного підприємництва

Центр розвитку креативного підприємництва (Centre of the Creative Entrepreneurship DevelopmentCCED) було відкрито в Українській інженерно-педагогічній академії у червні 2019 р. в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs програми «Creative Spark: higher education enterprise program» (https://ccespark.info/), що реалізується за підтримки Британської Ради.

Щорічно Всесвітній економічний форум визначає «Креативність» як одну з Топ-3 навичок для розвитку особистості. У всьому світі креативний бізнес вносить величезний вклад не тільки в економіку, але і соціальний розвиток суспільства. Тому Центр розвитку креативного підприємництва бачить свою місію  у підвищенні обізнаності молоді у креативному бізнесі та наданні допомоги підприємцям-початківцям, які бажають створити та розвивати власний бізнес у креативних індустріях.

Цілі CCED:

  • надати підприємцям-початківцям знання та практичні інструменти, спрямовані на підвищення їх обізнаності у складному бізнес-середовищі;
  • сприяти розвитку креативного потенціалу особистості за допомогою освітніх семінарів, тренінгів та консультацій.

Аудиторія CCED – здобувачі освіти, молоді підприємці, викладачі.

У CCED для всіх бажаючих проводяться освітні семінари, тренінги та консультації з питань започаткування та управління бізнес-проєктами.

Для здобувачів освіти – це унікальний шанс отримати знання від експертів та консультантів із практичним досвідом реалізації креативних ідей.

Для викладачів – це можливість впровадити нові підходи в освітній процес.

Для підприємців – це можливість отримати актуальні знання зручним способом.