YEP Startup CLUB UEPA

У 2019-2020 навчальному році Українська інженерно-педагогічна академія приєдналася до мережі академічних підприємницьких клубів «YEP» та сформувала команду молодіжного підприємницького стартап-клубу академії StartUp Club UEPA. З’явилась можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці,  втілити свою ідею і назавжди змінити власне життя.

StartUp Club UEPA сприяє розвитку підприємницької культури та мислення у студентів, поширює стартап-рух серед молоді та сприяє формуванню стартапів. УІПА спільно з МОН та «YEP» запустила ініціативу зі створення у ЗВО підприємницьких клубів. Інкубатори «YEP» є членом світової мережі UBI Global Network, що складається з 600 інкубаційних програм у 70 країнах, які відповідають найкращим світовим стандартам підприємницької освіти. «YEP» став кращим проектом на конкурсі ініціатив, що розбудовують стартап-екосистему міст і взяв участь у «The Next Web City Summit-2017» в Амстердамі. МОН і «YEP» надають методологічну й організаційну підтримку клубам, проводять тренінги для локальних команд та їх координаторів.

МІСІЯ «YEP»:

Розбудувати потужну екосистему для розвитку молодіжного підприємництва в Україні. Сформувати Партнерство держави, науки, бізнесу, венчурних фондів, освіти та експертного середовища. Впровадити навчання підприємництву у всіх університетах України.

YEP – це:

  • трьохмісячна навчальна інкубаційна програма з підприємництва
  • робота над власним стартапом з бізнес-експертами України, Польщі, Естонії, Ізраїлю
  • спільнота однодумців, які теж прагнуть працювати над своїми проектами
  • участь у головних стартап подіях країни разом з успішними підприємцями
  • допомога з проектом після закінчення інкубаційної програми

В YEP Startup CLUB UEPA відбуваються зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проєктів, перегляд відеолекцій тощо. Найголовніше – студенти знають, до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап.

Восени 2020 року в рамках програми розвитку підприємницького клубу YEP Startup CLUB UEPA було започатковано освітній тренінговий курс «Емоційний інтелект у бізнесі». Перші слухачі отримали сертифікати.

У складі курсу 5 семінарів-тренінгів за актуальними темами:

  • «Емоційний інтелект – ресурс ХХІ століття»
  • « Як бути успішним в умовах турбулентності »
  • « Від емоції до емоційного капіталу »
  • « Маршрут ефективних бізнес-комунікацій».
  • « Лідерство та емоційний інтелект»

Автор курсу к.ек.н., доцент кафедри економіки та менеджменту УІПА Федорова Юлія.

Постійно триває набір на онлайн навчання у нові групи.

А вже з лютого 2021р. УІПА офіційно залучена до YEP “Підприємницький університет”. На кафедрі Економіки та менеджменту у рамках дисципліни “Інноваційний менеджмент” інтегровано модуль новітнього курсу “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами”, викладач к.е.н. доцент, координатор стартап клубу YEP!UEPA Федорова Ю.В. Тепер маємо нагоду транслювати найактуальніші методи та успішний досвід, ділитися сучаснішими досягненнями в сфері стартапів!

Ми у соціальних мережах: @StartupClubUEPA

Фейсбук: https://www.facebook.com/StartupClubUEPA/?ref=page_internal

Інстаграм:  https://www.instagram.com/yepclubuepa/?hl=ru