Відбулася П’ята міжнародна літня наукова online-школа “Адаптивні процеси в освіті”

5 – 6 липня 2024 року за ініціативи ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Української інженерно-педагогічної академії відбувся потужний науковий online-захід: П’ЯТА МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ НАУКОВА ONLINE-ШКОЛА “АДАПТИВНІ ПРОЦЕСИ В ОСВІТІ”, метою якого було поєднання зусиль науковців, здобувачів наукових ступенів та роботу різних наукових шкіл України і зарубіжжя.

Прес-реліз Літньої Школи-2024

Не зважаючи на складну ситуацію і третій рік війни, українська наукова спільнота продемонструвала свою незламність і вірність науковим традиціям теорії адаптивного управління, готовність і надалі розвивати педагогічні науки та працювати на розвиток нашої країни.

За даними реєстрації в роботі П’ЯТОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ НАУКОВОЇ ONLINE-ШКОЛИ взяло участь 189 учасників з 5 країн світу. Серед них: 23 доктора наук, професора, 31 кандидат наук, 49 аспірантів, 17 магістрантів і працівники різних галузей.

Зарубіжжя представляли освітяни, науковці, громадські діячі з Сполучених Штатів Америки (Вашингтон, Флоріда, Каліфорнія, Чикаго), Арабських Еміратів (Дубай), Німеччини (Вюрцбург), Швейцарії (Цюріх), Португалії. Проте, переважна більшість учасників Літньої школи була з різних куточків України. Широко були представлені західні регіони Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Рівенська область, Житомир. Не менш активними були науковці Києва та Київської області, навіть взяли участь представники від багатостраждальної Бучи. Взяли активну участь науковці з прифронтових міст Харків, Кривий Ріг, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, окупований Бердянськ.

115 учасників представили для ознайомлення власні наукові матеріали, 74 особи взяли участь як вільні слухачі. Учасники активно обмінювалися досвідом. Під час заходу проводилося онлайн обговорення виступів. За два дні роботи було отримано більше 80 відгуків на оприлюднені матеріали (https://drive.google.com/file/d/1cuYNGdz52FWe9ABA48HYcdwDFNWPjYhW/view?usp=drive_link ).

В коментарях на сторінках сайту Літньої школи (https://summerschoolssps2024.blogspot.com/) було написано багато теплих слів з подякою організаторам заходу і учасникам за змістовні актуальні матеріали.

Ми всі сьогодні роз’єднані географічно, але Літня школа 24 продемонструвала нашу духовну єдність, прагнення до інтеграції наукових зусиль. Таке спілкування дає нам творчі пошуки і нові наукові ідеї. Ми віримо в перемогу і наша діяльність сприяє її наближенню!