Буткемп від Yep! Starter та Сlub operation team

Yep! Starter в УІПА відкриває набір студентів з ентузіазмом та бажанням відкривати світ по-новому!
27 вересня наша команда уперше відвідала буткемп від Yep! Starter та Сlub operation team у місті Києві. Хто ще не в курсі, YEP! – мережа академічних стартап-інкубаторів, яка дає можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці! На цьому тренінгу ми дізналися про стартап екосистему взагалом , нам розповіли свої секрети щодо проведення івентів , івент-менеджменту, комунікацій та нетворкінгу і ще багато-багато усього цікавого.
Якщо цікавишся стартап тематикою, запитуй про клуб YEP! на кафедрі менеджменту у першому корпусі академії. Ми чекатимемо саме тебе!