Шановні аспіранти! Запрошуємо Вас прийняти участь в дводенному онлайн тренінгу “Інтернаціоналізація науки для сталого розвитку вищої освіти”.

Дати проведення: 10 червня 2024 р., 19 червня 2024 р.
Формат проведення: онлайн
Під час тренінгу ми з вами розглянемо питання:
• Міжнародні наукові спільноти: як стати їх частиною?
• Міжнародні наукові видання, міжнародні наукові заходи (конференції, форуми). Як відрізнити справжню публікацію від хижацької?
• Планування наукового проєкту та пошук теми. Як знайти наукового партнера за кордоном?
• Типи наукових джерел та стратегії їх пошуку. Робота з міжнародними джерелами та науковими базами даних.
• Як підготувати якісне академічне CV відповідно до міжнародних та європейських вимог?
• Пошук індивідуальних міжнародних грантових можливостей

Ключові спікери:
Fomenko Anna (Hochschule Wismar, Німеччина)
Melnik Oksana (University of Konstanz, Німеччина)
Калачевська Лариса (Сумський національний аграрний університет, Україна)
Грінченко Ганна (Українська інженерно-педагогічна академія)

За результатами тренінгу (в разі успішного виконання завдань) ви отримаєте сертифікати учасників міжнародного тренінгу на 30 год. (1 ECTS)