Вітаємо здобувачів освіти з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року, секція “Екстремальна та кризова психологія”

За підсумками Всеукраїнського конкурсу. 25-26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт “Цивільна безпека в умовах воєнного стану” 2023/2024 навчального року.  Взяли участь у конкурсі кафедри практичної психології, а також педагогіки, методики та менеджменту освіти у секції “Екстремальна та кризова психологія”.

За підсумками Конкурсу:
– наукова робота під шифром «Конфлікт» відзначена дипломом III ступеня (автор наукової роботи – здобувач освіти МОЛЧАН Іван Кирилович), науковий керівник РУБАН Наталія Павлівна;
– наукова робота під шифром «Особистість» відзначена дипломом III ступеня (автор наукової роботи – здобувачка освіти КАЙДАЛОВА Ольга Леонідівна), науковий керівник КУЧЕРЕНКО Наталія Сергіївна.
Висловлюємо подяку зазначеним науковим керівникам за підготовку призерів Конкурсу.