Вітаємо здобувачок кафедри МТП УІПА з перемогою у VI Міжнародному конкурсі «Реклама-Фест»

Здобувачі вищої освіти другого та третього курсу кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Дар’я ШВЕЦЬ (МР-21) та Надія КОСТЮК (МТ-22+МТ-23ПР) взяли участь у VI Міжнародному конкурсі для студентів і школярів “Реклама-Фест”, який проводиться кафедрою маркетингу та міжнародної логістики Одеського національного економічного університету з 2013 року з метою сприяння популяризації спеціальності «Маркетинг» і професії «Маркетолог» та підготовки професіоналів, компетентних фахівців у сфері маркетингу.

Цей захід зібрав талановитих молодих людей з різних куточків України, що мали змогу продемонструвати свої навички у сфері реклами та медіа. Дар’я та Надія вирішили взяти участь у конкурсі, щоб показати не лише свої професійні вміння, а й яскраві аспекти студентського життя.

Дівчата створили захоплююче та креативне відео, яке демонструє усі барви та принади студентського життя у їхній студентській організації під назвою “МТП Republic”. Відео вийшло надзвичайно живим і емоційним, передаючи атмосферу дружби, співпраці та веселощів, які панують в організації. В результаті дівчата отримали дипломи II ступеня та подяку їх науковому керівнику Вікторії ЧОБІТОК.
Вітаємо Дар’ю Швець та Надію Костюк з цим чудовим досягненням і бажаємо їм нових звершень та успіхів у майбутньому!