Команда у складі викладачів та студентів Української інженерно- педагогічної академії, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Karazin Business School та переможців стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!» проєкту Create Creative Intrepreneurs програми Creative Spark від British Council упродовж п`яти днів мали змогу завітати до провідних ЗВО країни та відвідати Центри з розвитку креативності та підприємництва.
Перший робочий день учасники Study Visit розпочали з візиту до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вони отримали можливість відвідати Національний центр розвитку креативного підприємництва, відкритого на базі простору наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка в рамках міжнародної програми Creative Spark. Зустрів делегацію ректор університету Володимир Бугров.
Другий робочий день команда була гостинно прийнята колегами з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. В рамках цього візиту учасникам надали змогу відвідати геологічний музей ІФНТУНГ, ознайомили з лабораторіями, міжнародними проєктами і можливостями ЗВО. Наступним етапом знайомства стало відвідування Центру інноваційного розвитку. Також приймаючий університет презентував делегації Наукове містечко «Нова Енергія». А після відвідування університету організатори надали можливість познайомитися з одним із найсучасніших міських просторів в Україні «Promprylad.Renovation».
На третій робочий день приймаючою стороною стали Косівський фаховий коледж та Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Учасники Create Creative Entrepreneurs Study Visit змогли подивитись на неймовірні витвори прикладного та декоративного мистецтва та поспостерігати за креативним навчальним процесом у творчих майстернях.
Фінальним містом візиту учасників Study Visit став Львів. Вони відвідали місцевий центр розвитку стартапів Creative Spark у Львівському політехнічному університеті. «Tech StartUp School» провели екскурсію новими технологічними лабораторіями. Завдяки такому потужному обладнанню стартаперам Львівської політехніки та Львова загалом, дають можливість створювати прототипи для своїх стартап-проєктів.
Подивитись більше фотографій можна на офіційній сторінці Facebook УІПА