Участь здобувачів освіти кафедри ХТЛПіД в V Всеукраїнському конкурсі наукових робіт для студентської молоді “Здорова дитина-здорова нація”

27 травня 2024 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулася підсумкова науково-практична конференція V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація». За спеціальністю: 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями). В конкурсі взяла участь кафедра харчових технологій, легкої промисловості і дизайну доцент кафедри БЛАГИЙ Ольга Сергіївна, а також здобувачі освіти групи ДІТ-ПОХ23+ПОХ23(3) НЕСТЕРЕНКО Данило Романович, КОПІЙКО Анжеліка Володимирівна. Науковий керівник – отримала подяку. Здобувачі освіти – отримали сертифікати.