Вітаємо здобувачку кафедри МТП УІПА з перемогою у I турі Всеукраїнської студентської олімпіади

Марія Сергіївна ФУРМАН студентка 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент (освітня програма “Торговельний менеджмент”) кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, групи ДМП-МТ23 Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих УІПА отримала диплом III ступеня у I турі Всеукраїнської студентської олімпіади з публічного управління та адміністрування, яка проводилась у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, 2 березня 2024 року. Олімпіада була у вигляді он-лайн тесту на платформі Kahoot. Всім учасникам надіслали чек-лист із темами для підготовки для цієї олімпіади.