Відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

В грудні 2023 року НДЦ “Інститут сімейної та молодіжної політики імені Олександра Яременка” НДЦ “ІСМП”– відбулася підсумкова науково-практична конференція, було визначено переможців і призерів ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

Конкурс проводився у два етапи:
– перший етап – рецензування робіт;
– другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.
Участь у конкурсі взяла кафедра економіки підприємств та менеджменту НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ (м. Бахмут) кандидат психологічних наук, доцент Малазонія Світлана Валеріївна та студент Черноусов Нікіта Дмитрович. Студент отримав диплом за участь у конкурсі.