Запрошення на ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Якість, стандартизація та метрологічне забезпечення» (ІІ_МНПК «ЯСМЗ»)

ІІ International Scientific and Practical Conference “Quality, Standardization and Metrological Equipment” (ІІ_ISPC “QSME”)

Шановні пані та панове,

Запрошуємо вас до участі у міжнародній науково-практичній конференції, яка організовано Українською інженерно-педагогічною академією спільно з Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Вільнюським технічним університетом імені Гедимінаса (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), Київським національним університетом технологій та дизайну, Громадською спілкою «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти», ГО «Академія метрології України», ДП «Інститут проблем управління НАН України», ТОВ «Орган сертифікації ПЕРСОНАЛ-ЕКСПЕРТ»

До участі запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, фахівці з інноваційних розробок в різних сферах сучасного суспільства. Учасники конференції будуть мати можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду, а також взяти участь в дискусіях. Для аспірантів буде організовано Науковий Хаб, на якому є можливість представити, обговорити, апробіювати результати власних досліджень.

Основна мета конференції обмін досвідом та науковим потенціалом за такими напрямками:

1. системи управління якістю підприємств, навчальних закладів та організацій різного рівня;
  2. метрологічне та інформаційне забезпечення якості процесів;
  3. автоматизація технологічних процесів;
  4. інформаційно-вимірювальні системи;
  5. кваліметрія;
  6. нормативно-правове забезпечення якості та усунення технічних бар’єрів в європейському просторі.

Дата проведення: 14-15 березня 2023 року

Місце проведення: онлайн

Робочі мови форуму: українська, англійська.

Реєстрація: https://forms.gle/vvjtqDoAW9sXEJJD8

Докладніше у Запрошенні