Розпочато співпрацю з Дніпровським центром професійно-технічної освіти

Представники УІПА здійснили ознайомчий візит у Дніпровський центр професійно-технічної освіти (ДЦПТО). Цей заклад є одним із найбільш потужних і сучасних у Україні і здійснює підготовку як фахових молодших бакалаврі, так і підвищення кваліфікації і перепідготовку за чисельною низкою робітничих професій. У цьому році ДЦПТО став переможцем проєкту «100 майстерень», що за державного фінансування дозволить створити сучасний станочний навчально-практичний центр.

Проректор з наукової роботи Олександр Купріянов, завідувач кафедри електротехніки та електроенергетики Артем Чернюк, завідувач кафедри машинобудування, транспорту і зварювання Олег Подоляк і керівник практики Олександр Саликін відвідали майстерні відновлювальної енергетики, електротехніки, слюсарної справи, зварювання і ознайомилися з проектом відновлення станочної майстерні.

Були проведені перемовини з керівництвом ДЦПТО, зокрема з директором Олександром Стрілцем. Обговорена можливість очного практичного навчання студентів УЦІПА на базі майстерень ДЦПТО.

Сподіваємося, що вже цього навчального року студенти УІПА пройдуть практичне навчання на базі ДЦПТО і отримають робочу професію.