Керівниця групи з наукової діяльності УІПА разом з майстринями Харківщини вишила карту України до Дня Незалежності

Доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій, керівниця групи з наукової діяльності УІПА Грінченко Ганна разом з іншими майстринями Харківщини вишили Карту України до Дня Незалежності!

Витвір мистецтва, робота над яким тривала з квітня 2023 року, подарували 24 серпня голові ХОВА Олегу Синєгубову.

Вишивка символічно демонструє етнічні орнаменти кожної області, які притаманні регіону. Загальний розмір роботи 110х70 см та перевищує 64 тисячі хрестиків.

Грінченко Ганна вже мала попередній досвід спільної праці з дівчатами, адже наприкінці 2022 – початку 2023 року вона брала участь у проєкті організованому Радою молодих учених при МОН «Наукою вишиваємо Україну», де разом з дівчатами вишивала Харківську область.