Команда Yep! Startup CLUB UEPA на початку навчального року 2023-2024 прийняла участь у таких заходах:

Вересень 2023

Студенти прийнялу участь онлайн у головній події універскитетьского підприємницвтва. У рамках YEP! Startup Campus 2023 студенти дізналися про досвід Кремнієвої долини та способи його адаптації до українських реалій. Від Баррі Катца, професора Стенфордського університету та експерта з дизайн-мислення, наші студенти дізналися чим підприємницька освіта в США відрізняється від української? Що саме нам варто запозичити і як переконатися, що це спрацює?

Жовтень 2023

Наші студенти прийняла участь у воркшопі за участю Льюїс Шітс, директора Центру підприємництва Чайфеца при Сент-Луїському університету. Спікер розповів про мету підприємницьких програм та необхідність навчання студентів розпізнавати та розв’язувати проблеми. Він вважає, що університети повинні зосередитися на розвитку підприємницьких шляхів для студентів.
Льюїс вказує на те, що більшості студентів старших курсів бракує досвіду у визначенні важливих проблем, вони мають обмежені зв’язки та бракує ресурсів. Рішення включають експериментальне навчання, занурення студентів в екосистеми та надання ресурсів.
Він надав уявлення про практичні аспекти розвитку підприємництва серед студентів та важливість практичного навчання, наставництва та залучення до вирішення реальних підприємницьких викликів.
Студенти взяли участь у вебінарі програми Starter Network!