Матеріали VII Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «СТУДЕНТИ ТА МОЛОДЬ – ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО КРАЇНИ»

Студенти та молодь – для майбутнього країни: матеріали VII міжнар. наук.-практ. конф. здобувачів вищої освіти та молодих учених (м. Бахмут, м. Харків, 17 листопада 2023 р.): у 3-х т. / упоряд. Г. Г. Михальченко. Бахмут: ННППІ УІПА, 2023 р.

Збірник містить тези доповідей молодих учених, викладачів та здобувачів з актуальних проблем філософії, соціології, мовознавства, психології, конфліктології, педагогічних освітніх технологій та методики професійного навчання, патріотичного виховання та історії, молодіжного самоврядування та молодіжного руху, публічного управління та адміністрування; економічної безпеки, підприємництва, соціальної політики, економіки підприємств, менеджменту, фінансів, маркетингу, електропостачання, енергозберігаючих технологій; комп’ютерних наук та інформаційних технологій в промисловості та освіті, а також висвітлено актуальні проблеми у хімічній галузі, екології, охороні праці та безпеці життєдіяльності.

Матеріали Конференції:

ТОМ 1 Гуманітарні та психолого-педагогічні науки