В Українській інженерно-педагогічній академії в режимі відеоконференції відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Професійна освіта»

professional-education-contest0На першому етапі проходження конкурсу комісія Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 86 студентських наукових робіт (93 автори), що надійшли з 36  закладів вищої освіти і відзначила 21 кращу наукову роботу, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію. З причини всеукраїнського карантину заключна конференція проходила 15 квітня 2020 року в режимі відеоконференції на платформі Google Meet. Під час секційних засідань студенти продемонстрували високий рівень володіння основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

Для організації підсумкової науково-практичної конференції зі спеціальності «Професійна освіта» і захисту робіт була застосована платформа Google. Послідовність заходів була організована в Google Календарі, захист робіт проводився в Google Meet, а журі виставляло бали в Google Таблицях.

Захід почався з урочистого відкриття, до якого всі учасники і члени конкурсної комісії підключилися разом, потім учасники поділилися за чотирьма секціями, в яких паралельно проходили захисти робіт студентів, а після завершення доповідей проходили наради журі. Для підведення підсумків учасники знову зібралися разом.

Оцінювання студентських робіт і доповідей проводилося за вісьма критеріями, члени журі виставляли бали кожен у свою таблицю Google, а їх результати автоматично підраховувалися і узагальнювалися у зведену таблицю.