Результати конкурсу наукових робіт “Молода наука Харківщини: вектори розвитку”

Радою молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації за підтримки Департаменту у рамках Фестивалю Науки – 2021 з нагоди Дня науки в Україні започатковано конкурс наукових робіт “Молода наука Харківщини: вектори розвитку”, за участі здобувачів вищої освіти та молодих вчених закладу вищої освіти і наукових установ регіону.

Захист наукових робіт відбувся 07-08 червня 2021 р. Конкурс відбувся за декількоми напрямками.

Перемогу отримали студенти УІПА:

• За напрямком “Соціальні та поведінкові науки” Диплом I ступеня отримав Погорєлов Дмитро Андрійович, студент 4 курсу, науковий керівник – Соколова І.М.;
  • За напрямком “Аграрні науки та продовольство” Диплом I ступеня отримала Лимаренко Юлія В’ячеславівна, студентка 5 курсу, науковий керівник –Лазарєва Т.А.