Нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України науково-педагогічних працівників УІПА

Відповідно до пунктів 8, 9, 10 Розділу II Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 липня 2013 року № 1047, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 серпня 2013 року за № 1427/23959 (із змінами), з метою відзначення науково-педагогічних працівників за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки України відзначило науково-педагогічних працівників УІПА.

Нагороди отримали:

• нагрудний знак Міністерства освіти і науки України “Відмінник освіти” – доктора економічних наук, професор завідувачка кафедрою економіки та менеджменту Прохорова Вікторія Володимирівна;
  • грамоту Міністерства освіти і науки України – доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Грінченко Ганна Сергіївна;
  • грамоту Міністерства освіти і науки України – доцент кафедри практичної психології Ломакін Андрій Олександрович;

• подяка Міністерства освіти і науки України – доцент кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайн Борисенко Денис Володимирович;
  • подяка Міністерства освіти і науки України – проректора з науково-педагогічної роботи Української інженерно-педагогічної академії Васильєва Марина Петрівна;
  • подяка Міністерства освіти і науки України – завідувач навчальної лабораторії зв’язків з громадськістю та профорієнтаційної роботи Нестеренко Роман Олександрович.

ВИТЯГ З НАКАЗУ про нагородження працівників сфери освіти і науки України Міністерство освіти і науки України Оксеном ЛІСОВИМ 18.01.2024 р., № 8-к.