Подяка міського голови Юлії Олійник на міському заході «Жінки в науці»

З метою популяризації діяльності жінок-науковців та для залучення молоді до наукової діяльності Департаментом у справах сім’ї молоді та спорту Харківської міської ради 18 лютого був проведений науково-популярний захід «Жінки в науці». Захід був проведений у підземному переході до ТРЦ Нікольський і містив локації всіх закладів вищої освіти міста.

Завідувач кафедрою кафедрою фізики, електротехніки та електроенергетики УІПА Артем Чернюк, і доценти цієї кафедри Констянтин Бровко і Юлія Олійник чудово показали рівень УІПА. На стенді академії було представлена зарядна станція, що була зроблена співробітниками кафедрами, а також катушка Тесла, яка визвала жваву зацікавленість відвідувачів.

Співробітники кафедри маркетингу та торговельного підприємництва а також практичної психології долучилися до профорієнтаційної роботи.

Доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики УІПА Юлія Олійник отримала подяку Харківського міського голови Ігоря Терехова за плідну роботу з наукового керівництва проекту Муніципальний енергоменеджмент у м. Вишгород. Вітаємо!