Порсюрова Ірина Петрівна Лауреат районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» у 2023 році в номінації «Наукова діяльність».

Вітаємо Порсюрову Ірину Петрівну, канд. екон. наук, ст. викл. кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих Української інженерно-педагогічної академії з Почесною грамотою та нагородою – Лауреат районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» у 2023 році в номінації «Наукова діяльність». Урочисте нагородження конкурсантів відбулося 11 травня 2023 року в Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, вручення нагород здійснював Голова адміністрації В.Р. Котковський. Бажаємо успіхів та не зупинятись на досягнутому!